g1.jpg a1.jpg b2.jpg a15.jpg DSC_0197.JPG
Start » Znamy już wyniki Ogólnopolskich Olimpiad OLIMPUS 2014 z biologii i z chemii

Znamy już wyniki Ogólnopolskich Olimpiad OLIMPUS 2014 z biologii i z chemii

Duży sukces z biologii odnieśli drugoklasiści: Daniel Kozdraś i Mateusz Witowicz, zdobywając tytuł laureata i odpowiednio III i V miejsce w Polsce.

Godne pochwały są wyniki z biologii naszych pierwszoklasistów: Jakub Wańcowiat, najwyższy wynik z klas I i XIII miejsce w Polsce oraz Wiktoria Fal XV lokata w kraju.

Z chemii tytuł laureata zdobył w kategorii klas trzecich Przemysław Kasprzyk, który uplasował się na III m. ( 1 błędna odpowiedź ), natomiast wyróżnienie otrzymał Jakub Matuła na miejscu XIII w Polsce. W kategorii klas drugich tytuł laureata otrzymał Mateusz Witowicz na miejscu VII, zaś wyróżnienie w konkursie przypadło Cyprianowi Felenczakowi - miejsce XII.

Ogółem w konkursie wystartowało z biologii 1012 uczniów i 1426 gimnazjalistów z chemii.

Konkurs odbył się 13 stycznia 2014 r. Młodzieżą opiekowali się Krystyna Witowicz oraz Agata Kyrcz, nauczyciele biologii i chemii.

Uczniom gratulujemy sukcesów i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach ogólnopolskich.